Zapraszamy wszystkich zainteresowanych realizacją projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie 2014-2020 na webinarium – internetowe spotkanie na żywo – pt. „Partnerstwa lokalne i partnerstwa projektowe” w piątek 11 września, w godzinach 15:30 – 16:30.

W tym czasie spotkamy się ze Zbigniewem Wejcmanem, ekspertem Stowarzyszenia BORIS, który opowie o partnerstwach – projektowych i lokalnych. Dowiecie się na czym polega współpraca partnerska, jakie płyną z niej korzyści, o czym trzeba pamiętać, na co zwracać uwagę.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy:

  • posiadać dostęp do komputera z dostępem do Internetu
  • kliknąć ten link na chwilę przed początkiem naszego spotkania internetowego

https://funduszenastart.clickwebinar.com/partnerstwa-wazna-sprawa-webinarium-fundusze-na-start?_ga=1.97730968.648924077.1439452098

Więcej informacji o tym

Jak przygotować się do udziału w webinarium?

1) Sprawdź swój sprzęt

Zanim dołączysz do webinarium, upewnij się, czy Twój sprzęt – komputer z dostępem do Internetu i słuchawki – działa poprawnie. Słuchawki nie są koniecznością, równie dobrze możesz skorzystać z głośników – jednak przydadzą się w sytuacji, kiedy potrzebujesz skupienia i nie chcesz przeszkadzać innym osobom znajdującym się w tym samym pomieszczeniu.

Uwaga: dźwięk to jeden z częstszych problemów podczas webinarium – najczęściej wynika z niepoprawnych ustawień w komputerze uczestnika (źle wpięte słuchawki, wyciszony w komputerze dźwięk, dźwięk wyciszony w samych słuchawkach). Więc zanim dołączysz do webinarium – spróbuj otworzyć swoją ulubioną piosenkę w serwisie You Tube – będzie to miły wstęp do naszego spotkania i pozwoli C sprawdzić, czy wszystko jest w porządku z Twoim sprzętem.

2) Zadbaj o komfortowy udział w webinarium

Webinarium to okazja do zdobycia nowej wiedzy, informacji – warto zadbać o komfort w najbliższym otoczeniu. Jeśli będziesz uczestniczyć w webinarium w pracy – uprzedź swoje koleżanki / kolegów / przełożonych – że w tym czasie bierzesz udział w internetowym szkoleniu i że przez godzinę nie możesz odrywać się od komputera. Możesz też powiesić w widocznym miejscu kartkę z informacją typu „Biorę udział w szkoleniu internetowym, kończę o godzinie …, proszę o ciszę. Dziękuję!”

Wyłącz „rozpraszacze” uwagi – telefon, skrzynkę mailową, Facebooka, Skype’a. Webinarium wymaga skupienia, dzięki temu uczysz się efektywniej! Skup swoją uwagę na ekspercie, bierz aktywny udział w czacie, rób notatki. Naszykowana wcześniej kawa lub kanapka to także dobry pomysł!

3) Dołącz do webinarium 10-15 minut przed wyznaczonym czasem

Jeżeli masz możliwość, zaloguj się kilkanaście minut wcześniej. Osoba prowadzące webinarium będzie na Ciebie czekać – wyjaśni jak najefektywniej korzystać z webinarium, sprawdzisz też czy jakość Twojego połączenia jest dobra. To dobry moment na oswojenie się z wirtualnym pokojem spotkań.

4) Chcesz wykorzystać swój ulubiony tablet lub smartfon? Zainstaluj odpowiednią aplikację

Dołączając do webinarium, podaj wówczas numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.

Webinarium odbywa się w ramach projektu „Fundusze na start i rozwój – lokalnie, regionalnie i centralnie”, realizowanego przez Stowarzyszenie BORIS z Warszawy i współpartnerów: Stowarzyszenie ESWIP z Elbląga, Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO) ze Słupska oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (OWOP) z Białegostoku.

Projekt realizowany jest przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznanych w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” ogłoszonego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Projekt realizowany jest przez wnioskodawcę Stowarzyszenie BORIS z Warszawy i współpartnerów: Stowarzyszenie ESWIP z Elbląga, Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO) ze Słupska oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (OWOP) z Białegostoku.

 

logo Fundusze
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Komentowanie zostało zamknięte.