Zapraszamy na bezpłatne seminaria i warsztaty o Funduszach Europejskich 2014 – 2020 w woj. podlaskim organizowane przez Stowarzyszenie OWOP w ramach projektu „Fundusze na start i rozwój – lokalnie, regionalnie i centralnie” w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Bielsku Podlaskim oraz Hajnówce. To unikalna okazja, by systemowo przygotować się do korzystania z europejskich środków centralnych, regionalnych i lokalnych w nowej perspektywie finansowej.

Uczestniczki i uczestnicy wydarzeń dowiedzą się:
• na jakie projekty mogą otrzymać dofinansowanie,
• jak ubiegać się o dotacje,
•  gdzie szukać informacji na temat naborów wniosków oraz zasad przyznawania dotacjiDla kogo?

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklach edukacyjnych lub poszczególnych spotkaniach przedstawicieli administracji i jednostek organizacyjnych samorządów, instytucji rynku pracy, instytucji edukacyjnych i pomocy społecznej, środowisk naukowych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców.

Seminaria ogólne dotyczyć będą nowej perspektywy finansowej i obejmą informacje o funduszach centralnych i regionalnych. Każde z dwóch seminarium będzie realizowane z myślą o potrzebach innej grupy odbiorców:
Seminarium I. Fundusze Europejskie na infrastrukturę/inwestycje na lata 2014-2020
Seminarium II.  Fundusze Europejskie na rozwój społeczny na lata 2014-2020

Warsztaty tematyczne:
Warsztat I.  Zasady identyfikacji projektów w ramach perspektywy finansowej 2014-2020
Warsztat II.  Tworzenie koncepcji projektu – od propozycji do fiszki projektowej
Warsztat III. Tworzenie budżetu, kwalifikowalność wydatków i harmonogram działań

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić się na wybrane seminarium i/lub warsztat należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Szczegółowe terminy oraz regulamin rekrutacji jest dostępny pod adresem www.techio.pl/owop

Udział w seminariach i warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy materiały szkoleniowe i przerwę kawową.

Organizator
Projekt pn. „Fundusze na start i rozwój – lokalnie, regionalnie i centralnie” realizowany jest w ramach I edycji konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na zlecenie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju przez Stowarzyszenie BORIS z Warszawy i partnerów: Stowarzyszenie ESWIP z Elbląga, Centrum Inicjatyw Obywatelskich ze Słupska oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych z Białegostoku.

logo Fundusze
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna

Komentowanie zostało zamknięte.